top of page
Tiltas: trys viename

Kviečiame pasidairyti nuo aukščiausio Baltijos šalyse pėsčiųjų ir dviračių tilto, pastatyto išsaugant kultūros paveldo objektą – XIX a. Alytaus geležinkelio tilto atramas.
Tai labiau pasakojimas negu žygis, vasarą jo galima klausytis prisėdus ant šlaito. Daugybė įdomių faktų apie naują tiltą ir jo pirmtakus! Šis žygis yra gera idėja, kaip praleisti laisvą valandą ar turiningai užimti svečius.
Daugiau >

Dviratininkų traukinys

Maršrutas senojo geležinkelio Alytus – Varėna (Olita – Orany) vėže. Garsiausias iš mūsų sukurtų, turizmo parodoje Vivattur pripažintas įdomiausia 2008 m. kelione Lietuvoje. Tikras atradimas geležinkelio istorijos entuziastams!
2016 pradžioje maršrutas sutrumpėjo 7 km - per Nemuną jau galime važiuoti nauju aukščiausiu Baltijos šalyse dviračių tiltu! Daugiau >

Alytaus tvirtovė I

Keliaukime į rytinį Alytaus pakraštį ir atraskime išnykusio karinio geležinkelio pėdsakus. Tyrinėsime Alytaus tvirtovę menančius plentus, tiltus ir kitus statinius. Landžiosime tuneliais, prisiminsime Kaniūkų apylinkes drebinusį tankų mūšį, pamatysime Gardino plento viaduką, o antroje dalyje žygiuosime pavasarėjančiais Alovės upelio šlaitais. Daugiau >

bottom of page